Wszystko może być twoją pasją

Wpisy

 • środa, 25 października 2017
  • Co warto wiedzieć o zegarku Casio G-Shock Frogman?

   Na świat zegarków damskich oraz męskich składa się niezliczona ilość modeli oraz wiele rodzajów, które to pozwalają każdemu klientowi znaleźć coś dla siebie. Produkty z górnej półki cenowej najbardziej popularnych firm w branży dostarczają niemalże wszystko, co każdy miłośnik ceni w zegarkach. Jedną z firm, która produkuje zegarki oferujące jakość oraz niezawodność jest Casio. Nie o producencie będzie jednak mowa w tym artykule, a o jednym z jego najlepszych produktów - Casio G-Shock Frogman.

   wristwatch1283309_1280

   W 1993 roku japońscy inżynierowie wprowadzili na rynek pierwszy zegarek G-Shock Frogman. Model ten był tworzony z myślą tylko i wyłącznie o najbardziej wymagających misjach podwodnych. Przez 23 lata producent zegarka dążył do perfekcji, wypuszczając udoskonalone wersje G-Shock Frogman czterokrotnie. Ostatnia edycja czekała na swoją premierę aż 7 lat od momentu wypuszczenia poprzedniego modelu. Oznacza to, że zegarek G-Shock Frogman producenta Casio to owoc ciężkiej, długiej oraz skrupulatnej pracy - co pozwala temu dziełu marki wzbić się na wyżyny innowacji.

   Najnowszy model Frogman GWF-D1000 dostarcza szereg wspaniałych możliwości. Są to między innymi: poczwórny sensor pozwalający na niezwykle precyzyjny pomiar głębokości wody, temperatury, ciśnienia atmosferycznego oraz wyznaczanie kierunku. Model ten wskazuje głębokość do 80 m pod wodą z dokładnością 10 cm, a temperaturę od -10 stopni do 60 stopni z dokładnością 0,1 stopnia. Zegarek wyposażony jest też w horyzontalny kompas, a także alarm informujący nurka o schodzeniu pod wodę z prędkością większą niż 10 m/min, co pozwala uchronić m.in. przed chorobą dekompresyjną. Model pozwala również na określenie najlepszej pory do nurkowania dzięki wskaźnikowi faz księżyca i pływów. To tylko kilka funkcji tego zegarka, który mieści w sobie jeszcze wiele wspaniałych elementów.

   Widać jak na dłoni, że zegarek Casio G-Shock Frogman to wręcz definicja niezawodności i ogromnej jakości. Nie dziwi więc fakt, że sięgają po niego osoby z całego świata. W Polsce można go kupić m.in. w brylant.net/zegarki-casio Bardzo ważne jest, by pochodził z oficjalnej dystrybucji m.in. dlatego, że wtedy dostaniemy... instrukcję obsługi tego skomplikowanego zegarka.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Co warto wiedzieć o zegarku Casio G-Shock Frogman?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   jedynapasja
   Czas publikacji:
   środa, 25 października 2017 13:38

Zakładki

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa